Wszystko o suplementach diety. Suplementy na odchudzanie

Co to są feromony?

Co to są feromony?

Zwykle zastanawiamy się nad tym w jaki sposób kobiety wyczuwają męską atrakcyjność. Każdy zdaje sobie sprawę, że nie tylko aparycja czy podobne zainteresowania mają wpływ na udany związek.

Jak potwierdzają przeprowadzane badania w większości przypadków powodem zainteresowania u płci pięknej jest wpływ na jej libido jaki mają wydzielane przez mężczyzn feromony. Niewyczuwalna substancja chemiczna ulatniająca się łącznie z potem sprawia, że mężczyzna staje się atrakcyjniejszy w oczach kobiety i jej uwodzenie jest wówczas zdecydowanie łatwiejsze.

Na wielu serwisach internetowych dostępne są w sprzedaży męskie feromony, które mogą zapewnić zainteresowanie u kobiet. W śród nich zgodnie z opiniami osób, które już je przetestowały Alluramin należy do najbardziej skutecznych perfumy zawartością męskich feromonów. Wystarczy przeczytać informacje na temat ich działania, aby przekonać się, że ich stosowanie to doskonały sposób na podryw każdej dziewczyny, która zamieszała nam w głowie.

Wystarczy jedynie delikatnie spryskać się przed spotkaniem by w oczach kobiety zyskać na atrakcyjności i szybko zdobyć jej zainteresowanie.
Naukowcy udowodnili, że andtostadieon, naturalnie wydzielający się w organiźmie mężczyzny w trakcie wzmożonego pobudzenia seksualne stymuluje mózg kobiecy uwalniając w niej uczucie ogromnego pożądania. Zastosowanie tej substancji w dużej ilości w dużej dawce w syntetycznych feromonach, które są polecane w postaci perfum przyczynią się do tego, że żadna kobieta nie jest w stanie oprzeć się urokowi mężczyzny jej stosującego.

Alluramin jest pochodną testosteronem, wydzielana przez mężczyzn wraz z potem w chwili pobudzenia, która mocno stymuluje mózg kobiety i zwiększa pożądanie. I to właśnie dzięki androstadienonowi, który wchodzi w skład syntetycznych feromonów, Alluramin jest tak wyjątkowo skuteczny.